Важливо

В Олександрівському районі всім світом збирали на будівництво фельдшерського пункту

Напередодні Дня незалежності України голова обласної державної адміністрації побував із робочою поїздкою у с. Розумівка Олександрівського району, де взяв участь у відкритті відремонтованого фельдшерсько-акушерського пункту.

Про це повідомляє сайт КОДА.

2308160806Капітальний ремонт було розпочато у 2016 році за ініціативи керівництва сільської ради, місцевої громади та громадської організації “Розумівська віра” у рамках реалізації мікропроекту ЄС/ПРООН “Покращення медичних послуг у ФАП с. Розумівка”.

Загальна вартість проекту склала більше 298 тисяч гривень. З них 222 тис. грн – кошти ЄС/ПРООН, майже 15 тис. грн надала ГО “Розумівська віра”, більше 31 тис. грн профінансовано із бюджету Розумівської сільської ради, 10 та 20 тис. грн виділено відповідно з Олександрівського районного та обласного бюджету.

В процесі ремонту було утеплено фасад будівлі, замінено дах, підлогу, вікна та двері, придбано меблі та медобладнання. Крім того, поза проектом, у ФАПі встановлено систему водовідведення, облаштовано пандус та проведено благоустрій прилеглої території.

Звертаючись до жителів Розумівки, які прийшли на відкриття медзакладу, голова обласної державної адміністрації наголосив, що сьогодні головне завдання влади – це задоволення першочергових потреб населення області, розвиток інфраструктури усіх населених пунктів, організація надання якісних медичних та освітніх послуг.

– Сьогодні ми реалізовуємо проекти, які необхідні населенню області. Для цього залучаються кошти бюджетів усіх рівнів, кошти громади та меценатів, міжнародної допомоги. Не має значення сума коштів, має значення те, що ми реалізовуємо проекти, яких вимагають люди. І таких сьогодні в області десятки. Я переконаний, що у 2016 році ми можемо продемонструвати якісний та змістовний розвиток усіх територій області, – наголосив Сергій Кузьменко.

По закінченні урочистого відкриття закладу, очільник області оглянув Народний музей історії села Розумівка та Хрестовоздвиженську церкву – усипальню родини Раєвських. Сергій Кузьменко залишився задоволений побаченим та висловив вдячність за роботу Розумівському сільському голові Миколі Христенко та керівництву району.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар