Важливо

Пластуни, які отруїлися дорогою з Черкас, вже одужали

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

17 пластунів, які 15 серпня потрапили до інфекційного відділення Центральної міської лікарні Кропивницького вже одужали і були виписані.

Про це інформує прес-служба скаутської організації “Пласт”.

За повідомленням, тоді постраждали 13 неповнолітніх та 4 дорослих осіб.

“Попередні аналізи не виявили інфекції. Пластунів уже виписали з лікарні, їх життю нічого не загрожує. Табір продовжив своє функціонування у звичному режимі”, – йдеться у повідомленні “Пласту”.

Провід “Пласту” також висловлює подяку міській владі Кропивницького за сприяння, а саме надання безкоштовного медичного забезпечення, необхідних ліків, а також можливість учасникам табору користуватися військовим інтернатом та безкоштовно харчуватися.

Нагадаємо, у ніч з 14 на 15 серпня 2016 року в 17 учасників пластового табору, який проходив на Кіровоградщині з’явилися симптоми харчового отруєння, через що вони були госпіталізовані. Як розповіли супроводжуючі дітей, у Черкаській області була зроблена зупинка для обіду, і після прийняття їжі частині дітей стало недобре.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар