Важливо

У Кропивницькому небайдужих закликають допомогти зібрати особливих дітей до школи

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Кропивницькому громадські активісти Обласної ГО матерів дітей-інвалідів “Серце матері” закликають небайдужих містян допомогти родинам особливих дітей зібрати малечу до школи.

Активісти організації, спільно з Єпархіальним відділом “Благодійності, соціального служіння” та ГО “Обєднання батьків дітей з особливими потребами” організували акцію «Портфелик для особливих діток».

“Літо минає – наближається 1 вересня, а з ним, і свято «Першого дзвоника». Для багатьох сімей, які виховують дітей з особливими потребами це свято стає справжнім тягарем, адже перед початком навчального року родина має придбати портфелик та чималий набір канцтоварів для того, щоб гідно відправити дитину до школи. Тож давайте всі разом допоможемо дітям, батьки яких не мають змоги забезпечити їх усім необхідним для школи. Кожний принесений зошит, ручка чи олівець буде невеличким внеском у забезпечення щасливого майбутнього нашої малечі Ви можете залишити на спеціальному столику у Преображенському соборі, який знаходиться по вул. Преображенській, 22”, – пише на своєму Фейсбуці активістка Обласної ГО матерів дітей-інвалідів “Серце матері” Людмила Шукрута.

Бажаючі допомогти можуть звертатися до активістів за докладною інформацією за телефонними номерами:
066 973 12 34 Людмила Шукрута
066 220 69 62 Анна Бондарєва
099 491 05 12 Священник Іван Шемедюк

Фінансово можна допомогти за реквізитами:
«Приват Банк» МФО 323583 р/р 26002060423569
№ картки 5169 3305 0846 1693

Поширити:

Залишити коментар:

коментар