Важливо

Заклади культури Кропивницького отримали нових старих керівників

Сьогодні, 19 серпня, у міський раді Кропивницького відбулося засідання комісії з проведення конкурсу добору на посади директорів комунальних закладів відділу культури та туризму.

За законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» стало необхідним змінити процес обрання керівників у різних галузях культури. Саме цю ціль переслідували конкурсна комісія та кандидати, що зібрались.

На голосуванні розподіляли місця до Кіровоградського міського центру бібліотечної системи, музею музичної культури ім. Кароля Шимановського та Кіровоградського художньо-меморіального музею ім. О. О. Осмьоркіна.

На кожну з перерахованих вакансій було по одному кандидату, тому не дивлячись на півтори години прослуховування презентацій вибір був очевидним.

Світлана Тимків зайняла посаду у бібліотечній системі, Полячок Олександр у музеї Кароля Шимановського, а Чернова Віта у музеї ім. Осмьоркіна. Всі перелічені особи й раніше займали ці посади.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до Заклади культури Кропивницького отримали нових старих керівників

  1. Ну, Полячок же, Олександр Іванович. Його ж усі знають. Виправте, будь-ласка…

    • Дякуємо за уважність. То була опечатка.

Коментарі заборонені.