Райкович заветував землю партійцям кропивницької “Батьківщини

Міський голова Кропивницького Андрій Райкович своїми розпорядженнями №7 та №8 від 4-го серпня заветував прийняті на крайній сесії міської ради рішення №489 «Про затвердження земельної ділянки по вул. Волкова, право оренди на яку набувається на аукціоні (1,43 га)» та №490 «Про затвердження земельної ділянки по вул. Волкова, право оренди на яку набувається на аукціоні (1,97 га)».

Підставою для прийняття подібного рішення, згідно тексту документів, стало те, що  при підготовці проектів рішень вони не були завізовані на стадії підготовки, і відповідно не були опрацьовані управлінням містобудування та архітектури міської ради. Виходячи з цього добір земельної ділянки було здійснено без урахування затвердженої містобудівної документації, а саме плану зонування території Кропивницького.

Як ми вже повідомляли раніше, в прийнятих, а потім заветованих, рішеннях міської ради  йдеться про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду строком на 49 років (право оренди на яку набувається на аукціоні) для розміщення виробничо-складських бази за рахунок земель промисловості, що перебувають у запасі.

У документах не зазначено, хто саме отримає дозвіл на розробку проектів землеустрою. Проте у порядку денного 4-ї сесії, в графі порядкового номера цих рішень, прописано, що мова йде про ПП «Техно Комплект Сервіс» та ТОВ «Укр Апекс Груп», які пов’язані з депутатами-бютівцями Олександром Цертієм та Юрієм Гребенчуком.

Громадські активісти Кропивницького пов’язують дані розпорядження Андрія Райковича з можливим тиском на окремих членів фракції «Батьківщина», які разом з рядом іншими представниками «демократичних сил» виступили категорично проти призначення на посаду заступника міського голови екс-регіоналки Наталі Дзюби, що балотувалась на останніх виборах до ради від «Опозиційного блоку». Дане питання, а також ряд бюджетних перерозподілів, по суті розвалило діючу на той момент коаліцію.

Центр медіарозслідувань “Прозоро”

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Райкович заветував землю партійцям кропивницької “Батьківщини

  1. …звичайний шантаж і торг … але те ,шо рішення готувалось поспіхом -це факт і задіяний тут був депутат бютовець, про якого ЗМІ згадувало. Але мова зараз не про те. Як повинна вільна земля (землі запасу) працювати на користь громади? На мою думку це повинно відбуватися слідуючим чином: управління архітектури , управління земельних відносин ,посилаючись на генплан міста, на зонування,враховуючи всі за і проти розробляють варіант найєфективнішого використання даних земельних ділянок і пропонують раді дані земельні ділянки винести для продажу права оренди на аукціон з запропонованим цільовим і функціональним використанням. те,що конкретна фірма визначила собі площу і цільове призначення (для складських приміщень ) це не є обгрунтуванням і переконливим,що інше цільове призначення є менш єфективним…

Коментарі заборонені.