Важливо

5-річний кропивничанин потребує допомоги

5-річний Артем Колісник із міста Кропивницький (колишній Кіровоград) має діагноз ДЦП. Потребує постійної реабілітації. Протягом року дитина має щонайменше чотири рази пройти курс реабілітації в Трускавці. Один коштує близько 9 тис. грн.

717594_w_300Про це повідомляє “Газета по-українськи”

“Мене до 8 місяців вагітності ніщо не турбувало. А потім виявили, що дитині не вистачає кисню й вирішили зробити кесарів розтин. Хлопчик народився вагою 3,8 кілограма. Лікарі сказали, що дитина здорова. Але через 4 години Артемко почав синіти. Пояснили, що це сталося через набряк головного мозку. Його забрали в реанімацію. Там він пробув місяць. Ще два тижні пролежав у неврології. В 5 п’ять я помітила, що дитина не може сидіти. Поїхали на обстеження в Охматдит. Там Артемці поставили діагноз ДЦП. Відтоді ми їздимо на реабілітацію. Останні рази за благодійні внески небайдужих. Скриньки із інформацією про мого Артемку стоять в магазині “Фуршет”. Я там працювала до декрету. Я мати-одиначка, є ще старша донька-студентка Катя. Зараз із Артемчиком проходимо іпотерапію в Миколаївській області. Перші три рази він побоювався коня. А тепер уже звик, йому ці заняття навіть подобаються. Після цього, якщо гроші зберемо, поїдемо в Трускавець”, – розповідає мати Світлана Колісник.

Після першого курсу в Артема помітна позитивна динаміка. Хлопчик упевненіше сидіть на стільці, піднімається з лежачого положення, збільшився словниковий запас, став активніший. Лікарі прогнозують, що Артем ходитиме самостійно.

Реквізити для допомоги:

Картка Приватбанку – 4149 4978 3396 1966 (Колісник Світлана Миколаївна).

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до 5-річний кропивничанин потребує допомоги

 1. Шалом!
  Слава і Хвала Господу Богу,Котрий викупив нас Своєю Кров’ю і переміг смерть для нас!
  Нам не потрібні ні свічки ні ікони ні жести.тільки своїми устами з вірою в Всемогутнього!
  Кличте до Нього через не хочу, через крик і сльози про зцілення і запитайте за що і Милостивий відкриє для зменшення прірви і просите пробачення за спробу самотужки і гріхи що пам’ятаєте і не пам’ятаєте і не розкаяні прокляття предків!
  Тому що диявол – нам ворог дуже не хоче нашого звернення до Господа Бога,
  Спасителеві нашому, Який нам нічого не винен, любить нас по Своїй великій милості!
  І в спілкуванні з Господом приймайте Його Любов до людей, Мудрість Духа Святого відрізняти брехню від Істини!
  І закликаючи Ім’я Йешуа-Спасителя і Силу Спокутної Крові Господа скасувати своїми устами доступ диявола через гріх і прокляття і проголошувати зцілення, здоров’я і перемагати смерть!
  Де гарантія, що у вашому житті не прийде відчай і не знадобиться чудо!
  Радість в Господі, сила наша!
  Блаженні засмучені, бо вони будуть утішені.
  (Матф.5: 4)
  Боже, нехай же буде Твоя, Досконала воля!
  У Тебе всі часи і терміни!
  Єврей не нація, а з Біблії мандрівник Божий, а Ізраїль з Біблії долающий людей Владою і Любов’ю Божою, а іудей дослов.переклад праведно славящий Господа Бога! Хто зветься, кого звуть і хто насправді не одне і теж!

Коментарі заборонені.