Важливо

Влада Кропивницького взяла під опіку пластунів, які отруїлися дорогою з Черкас

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

17 пластунів, які сьогодні потрапили з отруєннями до інфекційного відділення Центральної міської лікарні Кропивницького лікуватимуть безкоштовно. Решту 39 скаутів розселять на період лікування їх побратимів.

Про це повідомили у міській раді Кропивницького.

Міський голова Андрій Райкович розпорядився, щоб над дітьми взяли повну опіку. Тож всіх, сімнадцятьох пластунів, які постраждали від харчового отруєння, лікуватимуть безкоштовно.

Інші 39 дітей безкоштовно забезпечать житлом та їжею, на всі п’ять днів, які вони перебуватимуть у Кропивницькому. А вже 20  серпня скаути попрямують до Одеси.

Нагадаємо, сьогодні у Кропивницькому зробили вимушену зупинку пластуни, які їхали з Черкас. Після вживання їжі дорогою частині дітей стало зле. У результаті, 17 пластунів було госпіталізовано до Центральної міської лікарні Кропивницького.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар