Важливо

На Кіровоградщині судитимуть підприємця за розтрату бюджетних коштів

На Кіровоградщині судитимуть керівника підприємства, яким завищено вартість проведених за бюджетні кошти робіт на суму близько 400 тис. грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Прокуратурою Кіровоградської області скеровано до суду обвинувальний акт відносно директора ТОВ «Консалтінг ЛТД», якого обвинувачують у розтраті бюджетних коштів у великих розмірах, вчиненій повторно та службовому підробленні (ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказане підприємство за державні кошти ремонтувало покрівлю однієї із шкіл в Долинському районі. Під час виконання цих робіт директором підприємства внесено неправдиві відомості щодо обсягів, видів та вартості фактично виконаних ним робіт на цьому об’єкті на суму, що склала 163 тис. грн. У подальшому  такі ж «маніпуляції» проведено під час реконструкції системи опалення медичної установи в Устинівському районі. Як наслідок, на рахунок вказаного приватного підприємства було безпідставно перераховано 217 тис. грн. за роботи, які насправді не виконувались.

Наразі обвинувальний акт перебуває на розгляді суду. У випадку доведення вини особі загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар