Важливо

Дітей атовців з Кропивницького запрошують у безкоштовний спортивно-патріотичний табір

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Діток із сімей учасників АТО, віком від 12 до 17 років із міста Кропивницький запрошують провести 10 днів (з 15-25 серпня) у спортивно-патріотичному таборі “Кузня Уніж”.

Про це пише “Тусовка“.

Табір розташований в Івано-Франківській області, на мальовничому березі ріки, в Дністровському каньоні – одному з 7-ми чудес України, та одному з найбільших каньонів Європи.

Для дітей: 1.Тактична підготовка 2.Спортивні змагання 3.Основи медичної допомоги 4.Рафтінг/футбол/баскетбол 5.Історичні лекції 6.Квести, ігри 7.Рукопашний бій 8.Знайомство з веденням натурального господарства 9. Ознайомлення з природою краю, збір лікарських рослин 10. Творчі майстер – класи 11. Кінопокази 12. Вечірні посиденьки біля вогнища та сюрприз на День Незалежності.

Діти будуть проживати в комфортних умовах: спальний корпус, двоспальні ліжка, облаштовані душові та санвузол, гаряча вода, їдальня. Професійні кухарі забезпечать здорове 4-ох разове харчування з натуральних продуктів власної ферми та саду. Дністер дає можливість купатися, ловити рибу та проводити невеличкі сплави. Для спортивних занять є ліс, татамі, футбольне поле, волейбольний майданчик, смуга перешкод. Різноманітна та цікава програма табору зміцнить патріотичні засади дитини та загартує дух і тіло!

Вартість – 1000 грн. Для дітей із сімей АТО та для дітей загиблих військовослужбовців безкоштовно! Телефонуйте Наталі Салімовій 095 132 97 99

Поширити:

Залишити коментар:

коментар