Важливо

Рух транспорту від Знам’янки до Олександрії буде обмежено

Рух транспорту від Знам’янки до Олександрії по М-04 з понеділка буде частково закрито. Водіям доведеться об’їжджати по Новопразькій трасі.

Про це  повідомляє прес-служба САД у Кіровоградській області.

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області приносить вибаченням учасникам дорожнього руху за тимчасові незручності, які виникають у зв’язку з обмеженням руху транспорту на автомобільній дорозі М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине.

“Знам’янка-Олександрія популярний напрямок і за останні роки потік транспорту тут значно зріс, – пояснює начальник Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Сергій Поліщук. – Та всі ми розуміємо, всі ми бачимо у якому стані зараз перебуває дорога. Тож якщо сьогодні не перекриємо рух – не зможемо повноцінно працювати, а значить і говорити про якість цих робіт”.

Об’їхати ділянку, на якій ведуться роботи можна по дорозі Т-1205 Кіровоград-Нова Прага-Олександрія, згідно схем проїзду, що встановлені з усіх кінців, що ведуть до цієї ділянки М-04. Орієнтовно роботи триватимуть до кінця жовтня. Про відновлення руху по автодорозі М-04 буде повідомлено на офіційному сайті Служби та у ЗМІ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар