Важливо

На Кіровоградщині телефонні шахраї видають себе за керівництво податкової і вимагають гроші

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

На Кіровоградщині зафіксовані випадки, коли суб’єктам господарювання міста телефонують «шахраї», які представляючись заступником або керівником Кіровоградської об’єднаної державної податкової інспекції, вимагають гроші у суб’єктів господарювання або провокують на інші протиправні дії.

Про це інформує прес-служба обласної податкової.

Кіровоградська ОДПІ офіційно повідомляє, що посадові особи податкової інспекції не мають жодного відношення до вказаних подій. Сподіваємось, що громадяни не дадуть шахраям можливості зловживати їхньою довірою та ошукати себе.

У разі надходження подібних дзвінків просимо одразу повідомляти за номером 36-69-43 або 36-69-42 на “телефон довіри” відділу власної безпеки Головного управління ДФС у Кіровоградській області.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар