Важливо

“УРГА” перевірятиме попит на авіарейс “Кропивницький – Одеса”

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Авіакомпанія “УРГА” запускає пробні рейси “Кропивницький – Одеса”, аби перевірити, чи буде попит за таким напрямком.

«Зараз ми запускаємо ці тестові рейси не для користі, а щоб дізнатися, чи буде попит за напрямком “Кропивницький – Одеса”. Квитки на ці перельоти будуть коштувати від  1200 до 1800 гривень. Ціна обгрунтована – щоб просто вийти в нуль», – повідомив перший заступник генерального директора авіакомпанії Валерій Болат.

Новий авіарейс обговорили сьогодні, 9 серпня, під час зустрічі між представниками авіаційної компанії “УРГА” та турагентствами в Кіровоградській ОДА – під керівництвом заступника голови ОДА Світлана Лобанова.  Після вступної презентації розпочалася дискусія стосовно того, чи виправданими будуть об’єднані зусилля авіакомпанії та туроператорів задля спроби знову вивести кропивницькі авіалінії на всеукраїнський простір.

Туроператорів зацікавила можливість зробити перельоти не тільки в будні дні, як передбачено регламентом аеропорту, а у вихідні – коли люди відпочивають або хочуть відправити дітей на екскурсію. Проте дане питання залишилось без відповіді, адже це вирішує не авіакомпанія, а льотна академія, якій належить злітна смуга.

Директор департаменту інфраструктури Олександр Корнюша повідомив, що попит породжує умови.

«Ми хочемо збалансувати всіх: адміністрацію, бізнес і громадян», – зазначив Олександр Корнюш.

Тож, якщо буде попит на рейси у вихідні, ймовірно, все-таки будуть внесені зміни у штатний розклад напрямку “Кропивницький – Одеса”.

«Така акційна пропозиція – це спосіб дізнатися: хто і куди хоче полетіти у нашому місті. Якщо буде попит, будемо продовжувати ці польоти. На даний момент пропонуємо рейси за цими тарифами 12, 19 та 26 серпня», – зазначив Валерій Болат.

Голова засідання, заступник голови ОДА Світлана Лобанова підсумувала:

«Шляхи співробітництва можна знайти, якщо буде бажання».

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

2 коментаря до “УРГА” перевірятиме попит на авіарейс “Кропивницький – Одеса”

  1. Квитки на ці перельоти будуть коштувати від 1200 до 1800 гривень. Ціна обгрунтована – щоб просто вийти в нуль»

    хм, а перелет Киев – Одесса стоит 500грн. Изучаем спрос или обдираловка?

  2. Генадий, не 500 грн, а от 500 грн, и + на чем и с кем лететь? Я, конечно не делаю рекламу УРГЕ (с ними не летал), но с Bravo Avia, после нескольких перелетах на этом убитом корыте с 4-х часовой задержкой, я и за 300 грн. не полечу. А вообще хорошо, что Кировоград опять пытается возобновить свой аэропорт, было бы не плохо.

Коментарі заборонені.