Важливо

Рятувальники попереджають про небезпеку спалювання пожнивних залишків

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

На ланах Кіровоградщини вже зібрано більшу частину врожаю, тож гостро постає проблема випалювання стерні. У зв’язку з цим, звертаємося до керівників сільгосппідприємств: ні в якому разі не допускайте спалювання пожнивних залишків.

Таке господарювання створює загрозу поширення пожеж на лісові масиви, господарчі та житлові споруди, призводить до відключення ліній електропередач, погіршує стан грунтів, що негативно позначається на майбутньому врожаї.

Успішне завершення жнивної кампанії залежить і від пересічних жителів області. Тож, наголошуємо на необхідності суворого дотримання протипожежних правил: будьте вкрай обережними у поводженні з відкритим вогнем; не паліть та не розкладайте багаття поблизу хлібних і лісових масивів; проїжджаючи в автомобілі поблизу сільгоспугідь, не викидайте з вікон недопалки та непогашені сірники; слідкуйте за тим, щоб діти не бавилися сірниками чи запальничками.

Нагадаємо, протягом тижня на Кіровоградщині виникло щонайменше 5 пожеж пожнивних залишків, які спричинили задимлення доріг. Це стало причиною кількох ДТП. Керівництво області доручило поставити на контроль питання відповідальних за безпеку на полях.

Прес-служба У ДСНС в області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар