Важливо

На Кіровоградщині орендар заборгував сільраді майже 3 млн за землю

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Прокуратурою Олександрії вжито заходів до сплати недобросовісним користувачем боргу за оренду землі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.

Олександрійська місцева прокуратура звернулася до суду в інтересах держави задля стягнення з недобросовісного орендаря 2,87 млн грн заборгованої плати за оренду десятьох земельних ділянок.

Встановлено, що між Луганською сільською радою Петрівського району та однією із агрофірм району було укладено десять договорів оренди землі, згідно із якими передано в оренду земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею понад 90 га. Однак, упродовж 2014 та 2015 років підприємство, порушуючи вимоги земельного законодавства, заборгувало до бюджету орендної плати на суму 2,87 млн грн.

Відтак, прокуратура у суді вимагає стягнути з недобросовісного орендаря в інтересах Луганської сільської ради, на території якої розташовані земельні ділянки, заборговану плату за землю.
Позов знаходиться на розгляді суду.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар