Важливо

Кропивницький ВНЗ увійшов до топ-50 вишів України, що розташовані в містах немільйонниках

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградський державний педагогічний університет ім. В. Винниченка увійшов до рейтингу топ-50 вишів України, що розташовані в містах немільйонниках.

Консолідований рейтинг вищих навчальних закладів, розташованих в містах із населенням до 1 мільйона осіб оприлюднило “Слово і Діло“.

Кропивницький ВНЗ розташувався на 48 сходинці рейтингу, а перші місця обіймають львівські ВНЗ – Львівський національний університет ім. Івана Франка та Національний університет «Львівська політехніка». Третє місце посідає Сумський державний університет, а слід за ним йде Чернівецький національний університет ім. Ю.Федковича. П’ятірку лідерів замикає Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника, що розташований в Івано-Франківську.

Довідка: узагальнений консолідований рейтинг підсумовує рейтингові місця вишів за версією «Топ-200 Україна» Scopus та Вебометрикс, кожен з яких використовує різні критерії оцінювання ВНЗ.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар