Важливо

У Кропивницькому проведуть акцію аби привернути увагу до проблем пересування візочників

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

15 серпня у Кропивницькому проведуть акцію “Доступність для всіх” за допомогою якої організатори хочуть привернути увагу міської влади та суспільства до проблем пересування людей на візках.

Про це на своєму Фейсбуці повідомила громадська активістка Людмила Шукрута.

“Наявність похилого з’їду з тротуару не завжди вирішує проблему вільного пересування через неякісне дорожнє покриття або зношеність самого з’їзду. Також існує величезна проблема архітектурної недоступності переважної більшості споруд, таких як медичні заклади, освітні заклади, банківські установи, заклади харчування, туалети.
Окрема велика проблема це незручний громадський транспорт . Саме через це більшість людей та дітей, які пересуваються на візку, змушені місяцями та роками сидіти у своїх домівках.
Ми приготуємо кілька візків, на яких щодня наші особливі містяни пересуваються.
Ми запрошуємо усіх охочих сісти на візок і на деякий час спробувати себе у ролі людини, яка втратила здатність до самостійного пересування, але треба відвідувати аптеки, магазини та інше, пересуваючись не завжди зручними вулицями нашого міста.
Ми пропонуємо кожному окремий маршрут із завданням (наприклад, купити ліки або відкрити рахунок у банку) та зрозуміти, наскільки гострою є проблема доступності у місті Кропивницькому”, – пише активістка.

Програма акції “Доступність для всіх”:
10.00 – 10.20 – загальний збір біля головного входу до міської ради;
10.20 – 10.40 – розподіл візків та маршрутів із завданнями;
10.40 – 13.30 – виконання завдань;
14.00 – загальний збір біля входу до міської ради, повернення візків, обмін враженнями та спільний пошук вирішення проблем з пересуванням по місту.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар