Важливо

Перші 100 днів роботи патрульної поліції Кропивницького у цифрах

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Сьогодні, 6 серпня, Патрульна поліція Кропивницького відзначає свої перші 100 днів роботи. Про статистичні показники роботи поліцейських на урочистостях розповів керівник Патрульної поліції Кропивницького Антон Цюцюра.

Зокрема, за 100 днів роботи патрульні виїхали на 23710 викликів. Час прибуття екіпажу на виклик складає в середньому 9 хвилин 11 секунд.

У період з 28 квітня по 6 серпня на території міста Кропивницький сталося 216 ДТП, з них 61- з потерпілими. Останнім часом вбачається зменшення кількості ПДР. Постійна присутність патрульних авто на вулицях міста позитивно впливає на дисциплінованість учасників дорожнього руху.

Працівниками патрульної поліції за 100 днів роботи було вилучено 261 водійське посвідчення згідно ст. 265-1 КУпАП та притягнуто до відповідальності 191 нетверезого водія.

Читайте також: З нагоди перших 100 днів роботи кропивницькі копи отримали офіцерські звання та грамоти
інфографіка зі сторінки "Патрульна поліція Кропивницького" у Фейсбуці
інфографіка зі сторінки “Патрульна поліція Кропивницького” у Фейсбуці
Поширити:

Залишити коментар:

коментар