Важливо

Кропивничанам міняють прописку безкоштовно

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Зміни до правовстановлюючих документів та документів щодо місця проживання фізичної особи не потребують їх обов’язкового внесення у зв’язку зі зміною назви міста.

Пише сайт Кропивницької міськради.

На цьому акцентувала увагу кропивничан начальник юридичного управління міської ради Марина Смаглюк, коментуючи наслідки перейменування Кіровограда для мешканців обласного центру.

Читайте також: Змінити прописку у Кропивницькому. Куди звертатися та які документи потрібні

Не встановлено і термінів та обов’язковості внесення змін до правоустановлюючих документів майнового характеру та змін до місцезнаходження юридичної особи, місця проживання фізичної особи у зв’язку із зміною назви (перейменуванням) скверів, бульварів, вулиць, провулків, узвозів, проїздів, проспектів, площ, майданів, набережних, мостів, інших об’єктів топоніміки населених пунктів.

За бажанням особи ці відомості безоплатно вносяться до документів, в яких зазначаються відомості про місце проживання/перебування.

А у разі внесення таких змін, адміністративний збір з громадян не справляється, наголосила Марина Смаглюк.

Відповідно до пункту 16 Правил реєстрації місця проживання, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року № 207, у разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої на підставі відповідних актів вносяться зміни до реєстру територіальної громади із збереженням попередніх даних та із подальшим внесенням цієї інформації до Реєстру.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар