Важливо

Завдяки добровільній здачі зброї, від кримінальної відповідальності звільнено 8 жителів Кіровоградщини

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Протягом місяця громадяни здали до органів поліції Кіровоградщини майже 170 одиниць зброї. Жителі області мали можливість добровільно здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби самозахисту, у рамках відповідного місячника, що проводився з 1 по 31 липня 2016 року.

Загалом до відділів та відділень поліції за період проведення заходів громадянами було здано: 167 одиниць вогнепальної зброї, з яких 26 незареєстрованих мисливських гладкоствольних рушниць, 1 гвинтівка «Мосіна», 1 утинок нарізного карабіну, 1 пістолет та 1 револьвер часів Другої світової війни, а також – 3 гранати Ф-1 та один запал, 172 набої до зброї армійських зразків та 25 набоїв до мисливської нарізної зброї, 2 незареєстрованих мисливських ножі та 1 штик-ніж часів Другої світової війни, 3 пристрої для відстрілу гумових куль та 1 незареєстрований газовий пістолет.

Серед зданого 4 мисливських нарізних карабіни, 130 мисливських гладкоствольних рушниць, 3 спеціальних засоби для відстрілу набоїв заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії та 1 пристрій для відстрілу гумових куль, які раніше були зареєстровані та прийшли в стан непридатний для подальшого використання.

Завдяки добровільній здачі до органів поліції незареєстрованої зброї та боєприпасів від кримінальної відповідальності звільнено 8 громадян.

За матеріалами управління превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар