Важливо

Завтра медикам Кропивницького даруватимуть халати з прозорими кишенями

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Завтра, 2 серпня, об 11:00, у Кропивницькому відбудеться акція “Прозорі кишені у медицині”. Кіровоградське обласне відділення ВБО “ВМ ЛЖВ” подарує медикам міста медичні халати з прозороми кишенями, закликаючи працювати прозоро.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написала керівник прес-служби Кіровоградського обласного відділення ВБО “ВМ ЛЖВ” Вікторія Семененко.

“Так, ця акція незвична для нашого міста, адже вперше ми подаруємо медикам медичні халати з прозороми кишенями, закликаючи працювати прозоро.

Наша команда Кіровоградське обласне відділення ВБО “ВМ ЛЖВ” запрошує громадських діячів, депутатів, посадовців, представників громадських і благодійних організацій, журналістів та всіх-всіх активістів прийти і запропонувати головним лікарям закладів охорони здоров’я міста працювати з ‪#‎прозоримикишенями‬“, – написала Вікторія.

13882264_384458408345126_6143964293973822405_n

Близько ста тисяч гривень щотижня витрачається медичними закладами міста на закупівлю медикаментів. При цьому лише два міські медзаклади витрачають ці кошти прозоро.

Саме до прозорої роботи закликатимуть головних лікарів закладів охорони здоров’я міста громадські активісти під час акції «Прозорі кишені у медицині» 2 серпня об 11:00 перед Кіровоградською міською радою. Ініціатори та організатори – Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Громадські активісти запропонують медикам одягнути халати з прозорими кишенями, які символізуватимуть прозорість роботи з бюджетними коштами. Вони закликатимуть медиків здійснювати закупівлю ліків через систему електронних закупівель «РroZorro» та оприлюднювати на сайті профільного управління інформацію про закупівлю ліків за бюджетні кошти.

Чи готові головні лікарі закладів охорони здоров’я міста одягнути халати з прозорими кишенями? Чи пообіцяють працювати прозоро? І як громадські активісти здійснюватимуть моніторинг використання коштів на медицину? Це стане відомо вже незабаром, 2 серпня, під час акції «Прозорі кишені у медицині».

Запрошуються до участі в заході головні лікарі, депутати, посадовці, громадські діячі, представники неурядових організацій, журналісти. Прийди і запропонуй медикам працювати з прозорими кишенями!

Поширити:

Залишити коментар:

коментар