Спецпризначенець з Кіровоградщини візьме участь у “Іграх Героїв”

Фото з сайту apostrophe.com.ua

31 липня, у Харкові вперше відбудуться змагання для воїнів АТО з кросфіту. Серед учасників буде і боєць з Кропивницького Вадим Довгорук.


У іграх, які відбудуться у спортивному клубі «ЙОД», візьмуть участь 15 ветеранів, які отримали каліцтва у війні на Донбасі.

“Харків – друге місто, після столиці, де пройдуть змагання з кросфіту серед воїнів АТО. Для нас велика честь бути організаторами цього заходу, – сказав один з організаторів проекту  і координатор фонду «Відкріваючи серце» Олена Соловйова. – Євген Коваль – автор і продюсер проекту, привезе команду учасників “Ігри Героїв”. Ще п’ять учасників додадуться в Харкові”.

Головна мета проекту – показати життєву силу людей з обмеженими фізичними можливостями. Це можливість, для хлопців реалізувати свій потенціал і змінити уявлення оточуючих про можливості людського організму. Це поштовх до подальшого розвитку, адже якщо виходить у спорті, вийде всюди, впевнені організатори. Це провокація успіху.

Вдруге у іграх візьме участь Вадим Довгорук: 25-річний спецпризначенець, який втрав у бою під Дебальцевим руку, а відморожені ступні ніг йому ампутували київські медики, через неможливість їх врятувати. Зараз Вадим повернувся до активного життя і вступив до університету, де буде вчитися на військового психолога.

“Учасники проекту “Ігри Героїв” – гідний приклад для наслідування. Це чоловіки з залізною волею, – підкреслює Олена Соловйова. – А в наших силах поділитися з героями своїм душевним теплом, добротою, повірити в них і постаратися зробити їх життя  хоча б трішки комфортнішим. Приходьте, підтримайте хлопців! Для них це дуже важливо і необхідно”.

Усі благодійні внески, у тому числі і від продажу квитків, будуть спрямовані на подальшу реабілітацію учасників АТО. Організатори планують розвивати проект і залучати більше військових до таких змагань, щоб ветерани не закривалися у собі, а продовжували жити повноцінним життям. Більше того, зараз автор проекту Євген Коваль веде переговори про проведення міжнародних змагань.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар