Важливо

Жителя Кропивницького засудили за розповсюдження в Інтернеті сепаратистських матеріалів

До кримінальної відповідальності притягнуто росіянина, мешканця обласного центру, який поширював через Інтернет матеріали деструктивного характеру із закликами до вчинення дій з метою зміни меж території та державного кордону України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

У лютому 2016 року 63-річний  чоловік розмістив в Інтернеті на власній сторінці у соціальній мережі «Однокласники» текст із публічними закликами до зміни меж територій або державного кордону України. Суд визнав чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення за ч.1 ст.110 КК України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та засудив до 3 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання строком на 1 рік.

Чоловік повністю визнав свою провину в умисному розповсюдженні сепаратистських матеріалів, щиро розкаявся та уклав угоду про визнання винуватості.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

3 коментаря до Жителя Кропивницького засудили за розповсюдження в Інтернеті сепаратистських матеріалів

  1. Цілком слушно згідно нашого Законодавства, та ще й під час війни. Під цю статтю підпадають і всі ті, хто пропагує сепаратизм і зміною назв міст, закликаючи до їх повернення тієї імперії, яка з нами зараз і воює, та байкотує назви українські.

  2. Як прізвище негілника? Та йдали малувато.

Коментарі заборонені.