Відомий український гуморист висловився щодо перейменування Кіровограда на Кропивницький

kinopoisk.ru

Антон Лірник, резидент Comedy Club Production, уродженець Кропивницького (колишній Кіровоград), висловив свою думку, щодо перейменування його рідного міста.

“Мій рідний Кіровоград тепер Кропивницький. А я, чесно кажучи, і не проти. Все ж таки не на честь військових, царів, політиків, вбивць, партизан. І не на честь напівзниклої річки (хоча варіант прийнятний, якщо немає фантазії). Але якщо подумати: не так вже й багато міст, названих на честь театрального діяча. А Марко Лукич і писав, і ставив, і грав у театрі. Помер, повертаючись з гастролей, а це вважай що на сцені. Словом, гідна людина, і заслужив бути увіковіченим. Так що, я – кропивничанин, і задоволений цим!”, – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Антон Лірник.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

4 коментаря до Відомий український гуморист висловився щодо перейменування Кіровограда на Кропивницький

  1. згоден з тобою, Антон. особисто мені імпонували дві назви – кропивницький та Інгульськ. ще три роки тому і ти і я нічого не мали б проти єлисаветграда і випили б по чарці за цю назву. але не зараз все змінилося. от тільки кропивничани до кінця ще щось не зрозуміли. мабуть погано військомат працює – мало хлопців через війну пройшло? ( щобусі були живі-здорові!!!) хлопців, які з імперією знову воюють, а в тилу попи і совдеповські бабушки та агенти кремля хороводи за єлисаветград водять.

  2. Історія нічому не навчила, сумно, знову ті самі граблі…
    Чому Берлін ніхто не переіменовував, Ви не думали?
    Ім’я дається при народженні і не треба приплітати політику і інше… П’яте імя місту за 100 років, яке буде слідуюче, яких нових демократів обере народ за гречку та постоїть на мітингу за 100 грн? Тільки і вміємо кричати як нам погано, а що самі зробили своє майбутне – забули, бо потрібні гроші…

  3. Бо Берлин могут переименовать только немцы!!!

  4. Кропивницкого уважаем и чтим, Карпенко-Карого тоже, свой театр (буквально рассыпающийся за 25 лет, и отреставрированный кстати только при “регионалах”, парк рядом тоже) любим. Все дело в “лженациональном” пиаре и необразованности депутатов.

Коментарі заборонені.