Одна з колоній Кіровоградщини “заборгувала” державі майже 2 мільйони

Прокуратурою викрито злочину бездіяльність посадових осіб ДП «Сільськогосподарське підприємство Устинівського виправного центру УДПтС України в області № 37», яка спричинила державі збитки на загальну суму 1,8 млн грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Кіровоградської області.           

Зокрема, при наданні земель державного підприємства в користування фермерському господарству вартість послуг за користування землею була занижена, внаслідок чого виникла заборгованість на зазначену суму коштів. Проте, всупереч вимог законодавства вказаний борг у бухгалтерських документах держпідприємства відображений не був. Будь яка претензійно-позовна робота щодо повернення вказаних коштів посадовцями не проводилась. Таким чином внаслідок бездіяльності посадовців державним підприємством недоотримані кошти в розмірі 1,8 млн грн.

За фактом неналежного виконання службових обов’язків посадовцями Устинівського виправного центру слідчим відділом прокуратури області розпочато кримінальне провадження. Відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за  ч. 2 ст. 367 КК України.

Санкція інкримінованої статті передбачає покарання від 2 до 5 років позбавлення волі із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від 100 до 205 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Досудове розслідування триває.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар