Важливо

Хачатурян: Чим більше людей від’єднається від централізованого опалення, тим вища буде ціна за опалення

Ілюстрація

У 2008 році у Кіровограді видали більше дозволів на автономки, ніж за останні три роки. Таку статистику на прес-конференції у міськраді повідомив начальник управління ЖКГ Олександр Хачатурян.

Як наголосив Олександр Хачатурян, система опалення у місті дуже розбалансована і почався цей процес близько 10 років тому.

“Наприклад, у 2008 році комісією міськради було видано 6420 дозволів на від’єднання від централізованого опалення, а за останні три роки – 6232”, – повідомив очільник управління ЖКГ.

Хачатурян також зазначив, що без розробки нової схеми теплопостачання Кіровограда надалі неможливо якісно регулювати цей процес.

“Зараз, чим більше людей від’єднається від централізованого опалення, тим вища ціна буде для тих, хто ще не від’єднався”, – стверджує Хачатурян.

Читайте також: Кіровоградська “автономна війна”: влада і тепловики відкидають звинувачення містян у змові

Коментуючи невдоволення групи містян тим, що вони отримали відмови від міської комісії, очільник управління ЖКГ наголосив, що рішення приймається виключно на основі законодавчих державних актів, а саме, Порядком відключення від централізованих мереж опалення.

Про законні підстави відмов містянам наголосила і начальник юридичного управління Марина Смаглюк. За її словами саме у Порядку відключення від мереж централізованого опалення, згідно зі змінами, які уряд вніс у 2007 році, прописано, що від’єднатись від центральної мережі може лише цілий будинок після проведення загальних зборів. Крім того має бути передбачено опалення місць загального користування, таких як, під’їзд, підвал.

Нагадаємо, на минулому тижні ініціативна група містян, які отримали відмови на від’єднання від централізованого опалення, звинуватили міську владу у лобіюванні інтересів теплопостачальних компаній.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Хачатурян: Чим більше людей від’єднається від централізованого опалення, тим вища буде ціна за опалення

  1. Шановний народний слуга Хачатурян перед тим як давати такі коментарі потрібно почати виконувати свої посадові обовязки і від балачок перейти до справи та нарешті розпочати розробку нової схеми теплопостачання Кіровограда для врегулювання спору. А по друге почитайте виступ свого начальника від 02.07.16. ційже газеті та коментарі до даного виступу. Хочу зазначити що схему теплопостачання вже давно розбалансовано і збалансувати її вже вам невийде, а примушувати людей до сплати непомірних тарифів та неналежної якості послуг це є злочин. Досить ховатись в кабинетах та нарешті наберіться сміливості і вийдіть до людей 06.07.2016 р. о 10.00 на мітенг, ато сидите як щури по норах.

Коментарі заборонені.