Важливо

Економна відпустка. Де і за скільки відпочивають українці у 2016 році?

За результатами статистики та опитувань, в 2016 році більшість українців не можуть собі дозволити повноцінний 14-ти денний літній відпочинок на курортах. Однак, жителі нашої країни, не перестають економити і тестувати нові варіанти заощадження коштів.

Як стверджує портал-агрегатор Скидочник, який збирає акції, знижки та розпродажі з просторів усього інтернету, сьогодні великою популярністю користуються туристичні маршрути і готелі, які можна купити зі знижками. Український споживач зрозумів, що це вигідно в першу чергу готелям, так як в більшості з них, номери залишаються незаселеними і їх вигідно здати навіть за зниженою ціною (приблизно на 20-50% дешевше).

В основному, відпочинок влітку 2016 бронюють у Затоці і Кароліно-Бугазі в Одеській області, у Залізному Порту біля Херсону, Коблево Миколаївської області і Кирилівці на березі теплого Азовського моря.

Інтерес до Азовського моря збільшився в рази, так як ціни на проживання тут нижче в 2-3 рази, ніж на Чорноморському березі. Переважно, сюди їдуть сім’ї з дітьми, через тепле і пологе море. Плюс до всього ціни дозволяють відпочивати довше, що важливо для дитячого організму.

Також істотно зріс попит на літні тури і готелі в Карпатах. Туристи, які втомилися від переповнених морських пляжів, бронюють номери в місцевих готелях, сервіс яких, на порядок вище готелів біля моря. Крім цього, вартість проживання в літній сезон тут на порядок нижче, ніж в гірськолижний період.

Задля економії, відпочивати ми стали менше, але за звичкою вибираємо досить комфортні готелі з усіма зручностями. У середньому відпочинок скоротився до 7 днів, хоча ще кілька років тому складав 10-14.

Наприклад, багато жителів столиці, почали відпочивати під Києвом. Так, вони бронюють готелі вищого класу, не витрачають час і кошти на дорогу, але відпочивають від 3х до 5-ти днів.  (з акційними пропозиціями по відпочинку під Києвом можна ознайомитись: http://skidochnik.com.ua/ru/kiev/razdel/oteli-bazy-otdyxa/marker/otdikh-pod-kievom)

Починаючи з січня 2016 року розпочав повертатися інтерес до відпочинку за кордоном. Українці звикли до курсу валют і починають користуватися гарячими путівками. Так в травні, наші громадяни вибирали Туреччину через кризу в туристичному секторі з Росією, ціни знижували на 30-40%.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар

1 коментар до Економна відпустка. Де і за скільки відпочивають українці у 2016 році?

  1. Ми теж останнім часом змушені були економити на відпочинку, тому в основному, на вихідних, подорожували по Україні. А от що стосуються літньої відпустки, то, якщо раніше ми могли поїхати на тиждень в якусь із азіатських країн, зараз вибираємо щось більш бюджетне – Туреччину чи Єгипет. Минулого року у нас був чудовий і відносно недорогий відпочинок в Болгарії http://www.coraltravel.ua/main/bulgaria.aspx – купували путівку на цьому сайті. Звичайно, не можна сказати, що відпочивати Болгарії дешевше чи так само за ціною, як у нас, але і сервіс там кращий. Хоча, теж різні відгуки бувають, дивлячись, куди попадеш. Нам, я вважаю, дуже пощастило з путівкою і ми залишилися дуже задоволені. Сподіваюся, цього року теж вийде кудись поїхати.

Коментарі заборонені.