Важливо

Кіровоградські школярі пройшли школу безпеки

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

На Кіровоградщині відбувся ХІ обласний збір-змагання обласного відділення Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

З 15 по 17 червня на базі Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбулись ХІ обласні збори-змагання юних рятувальників «Школа безпеки», які були організовані Управлінням ДСНС в області, управлінням освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області та обласним відділенням Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа безпеки».

Цьогоріч у змаганнях взяли участь десять команд, майже 100 спортсменів.

Впродовж трьох днів юнаки та дівчата Кіровоградщини змагалися на різних дистанціях, випробовували  свої сили в умовах, наближених до надзвичайних ситуацій. Під час проходження дистанції «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища з елементами рятувально-прикладної дистанції» юним рятувальникам, наприклад, довелось здійснювати бойове розгортання  на пожежному етапі, демонструвати своє вміння правильно надягати захисний костюм Л-1 – на хімічному етапі, а також орієнтуватись на місцевості під час усього випробування. На етапі «Рятування постраждалого з висотного об’єкта» спортсмени не лише рятували постраждалого, а й йому першу медичну допомогу, здійснювали евакуацію та проводили рятувальні роботи на воді.

У підсумку змагань перше загальнокомандне місце зайняли юні рятувальники з Онуфріївського району, друге – Новгородківського району, третє  – з м. Олександрії.

Команда Онуфріївського району як переможниця обласного етапу змагань представлятиме Кіровоградщину на XV Всеукраїнському (Х Міжнародному) зборі-змаганні «Школа безпеки», який відбудеться 30 червня на Харківщині.

Навчально-методичний центр

ЦЗ та БЖД Кіровоградської області

Прес-служба У ДСНС в області

Поширити:

Залишити коментар:

коментар