Важливо

Кіровоградські податківці накрили цигаркового контрабандиста

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram
умовне фото

Працівниками податкової міліції Кіровоградської області під час проведення обшуків в приватних домоволодіннях підозрюваних у вчинені кримінального правопорушення громадян, знайшли та вилучили 89 коробів цигарок різних марок  виробництва Росії, Білорусії, Молдови, контрабандного походження, без марок акцизного податку, в загальній кількості 44 510 пачок на суму 445, 1тис.грн., які належали місцевому жителю.

За зазначеним фактом відносно правопорушника оперативними співробітниками був складений протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.164-5 КУпАП та матеріали адміністративного провадження було передано на розгляд до Кіровського районного суду м.Кіровограда, повідомила прес-служба ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Дослідивши матеріали справи про адміністративне правопорушення у березні 2016 року суд постановив визнати зазначеного громадянина винним у порушені вимог статті 7 Закону України „Про акцизний  збір на алкогольні напої та тютюнові вироби” та притягнути до адміністративної відповідальності, яка передбачена ч.1 ст.164-5 КУпАП „Зберігання або транспортування алкогольних напоїв чи тютюнових виробів, на яких немає належним чином розміщених марок акцизного збору, або з підробленими чи фальсифікованими марками акцизного збору посадовими особами підприємств-виробників, імпортерів і продавців цих товарів”.

Правопорушнику  призначено максимальне покарання, яке передбачено Законом, а саме штраф у розмірі 50-ти неоподаткованих мінімумів доходів громадян з конфіскацією тютюнових виробів, які в подальшому підлягають знищенню.

В судовому засіданні порушник вину за вчинення адміністративного правопорушення визнав повністю.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар