Важливо

У Кіровограді поговорили про долання кризових станів у військових

Ольга Ткаченко
Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Днями у Волонтерському центрі Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості відбувся психологічний тренінг „Простір адаптації в процесі подолання кризових станів та ПТСР”.

Модератор заходу – Андрій Фоменко, заступник з методичної роботи Кіровоградського обласного ЦДЮТ, практикуючий кризовий психолог. Тренінг орієнтований на розгляд ряду травмуючих факторів кризи у сучасному суспільстві та шляхів їх вирішення.

До нього долучились учасники бойових дій на сході, кіровоградські психологи, науковці та студенти КДПУ ім. В. Винниченка, Кіровоградського інституту ПВНЗ „Університет сучасних знань”, Кіровоградського коледжу статистики, представники громадських організацій, журналісти та громадські активісти. До процесу обговорення існуючих проблем долучилась Віта Атаманчук, радник голови Кіровоградської обласної державної адміністрації. Віта Вікторівна активно підтримала ідею створення у Кіровограді єдиної мережі кризової психологічної допомоги. Такий крок значно полегшить взаємодію психологів міста зі споживачами їх послуг. Першочергове завдання мережі – єднання фахівців різних напрямків кризової психологічної допомоги. Головним моментом був обмін досвідом учасників, адже кожен з них має свої напрацювання та практику роботи у даній сфері.

У другій частині тренінгу із учасниками працювала психотерапевт Christina Hampton, M.A., LMHC, Arts Psychotherapist and Licensed Mental Health Counselor, волонтер Корпусу Миру США в Україні. Вона поділилась знаннями з нейробіології травми та арт-терапевтичними засобами її подолання.

Слід зазначити, що для кіровоградських психологів великим досягненням є можливість безпосереднього контакту з фахівцями з подолання психологічної травми зі Сполучених Штатів Америки. За підсумками тренінгу кожен з учасників знайшов мав можливість висловити свою думку про розвиток професійної взаємодії психологів міста.

Яніна Ликова, фахівець із зв’язків з громадськістю Кіровоградського обласного ЦДЮТ

Поширити:

Залишити коментар:

коментар