Важливо

Кіровоградські комунальники проведуть інвентаризацію автобусних зупинок

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кірвоградські комунальники спільно з управлінням транспорту та зв’язку проведуть інвентаризацію зупинок громадського транспорту міста. Останній раз таку роботу виконували в 2013 році.

Про це йшлося сьогодні, 30 травня, під час нарадаи заступника міського голови Олександра Мосіна з керівниками підприємств ЖКГ.

«Потрібно провести інвентаризацію зупинок в місті. Потім за допомогою міської дружини та спецінспекції повпливати на власників кіосків, споруди яких розташовані на зупинках, аби вони утримували зупинку в належному стані», – зазначив Олександр Мосін.

Також протягом тижня комунальники мають визначити перелік зупинок на вимогу. За інформацію заступника міського голови, рішення є необхідним задля збереження газонів в місті. Відповідну інформацію в управлінні транспорту мають підготувати до наступної наради.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар