Важливо

На Кіровоградщині поліція змусила місцевого розбишаку бути «хорошим хлопчиком»

Житель Добровеличківки, який був декілька разів судимий за скоєння умисних злочинів, настільки дістав місцеву поліцію, що вони подали на нього до суду. І суд відправив місцевого розбишаку під адміністративний нагляд без права відвідувати заклади, де продають алкогольні напої на розлив, виходити без дозволу з дому після 22.00, а також – без письмового дозволу покидати територію міста після 20.00.

Як повідомляє реєстр судових рішень, 24 травня начальник Добровеличківського ВП Новоукраїнського ВП ГУНП України у Кіровоградській звернувся до суду з поданням про встановлення відносно жителя Добровеличківки адміністративного нагляду. Мотивом такого позову стало те, що неодноразово судимий житель міста «зарекомендував себе з негативної сторони, зловживає спиртними напоями, веде антигромадський спосіб життя, в громадському житті села участі не приймає. Порушує громадський порядок та спокій громадян, за що неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності».

Як стало відомо із судового рішення, за 4 дні (з 19 по 22 травня), обвинувачуваному виписували попередження та двічі штрафували – на 17 грн за ст. 177 КУпАП (придбання самогону та інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення).

Заслухавши озвучену інформацію, суддя Віктор Цоток постановив:

  1. Заборонити залишати проживання з 22 години до 6 години ранку наступної доби без письмового дозволу керівництва Добровеличківського РВ УМВС України в Кіровоградській області;
  2. Заборонити відвідувати торгові об’єкти, де реалізуються спиртні напої на розлив з метою їх придбання та розпиття;
  3. Заборонити знаходитись в інших населених пунктах, крім місця проживання після 20 годин без письмового дозволу керівництва Добровеличківського ВП України в Кіровоградській області;
  4. Зобов’язати з’являтися на відмітки в Добровеличківський ВП України в Кіровоградській області 1, 3 суботу кожного місяця в період з 8.00 до 11.00.
Поширити:

Залишити коментар:

коментар