Важливо

У Новоукраїнці забудовника оштрафували за самочинне будівництво

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області виявило самочинне будівництво в м. Новоукраїнка по вул. Курчатова, 13 та оштрафувала забудовника на 130,5 тис. грн.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби ДАБІ України.

На адресу Управління надійшла декларація про початок виконання будівельних робіт щодо реконструкції будівель і споруд підприємства зернозаготівель і зерносховищ за вказаною адресою. Під час перевірки достовірності даних, наведених в поданій декларації, встановлено, що замовник вже самочинно розпочав будроботи та завершив будівництво деяких будівель і споруд.

За підсумками перевірки забудовник оштрафований на 130,5 тис. грн. У разі несплати штрафу у добровільному порядку, постанову буде направлено до органів Державної виконавчої служби для примусового виконання.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар