Важливо

Райкович поділиться зарплатою із сім’єю полоненого спецпризначенця

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Дружина полоненого кіровоградського бійця 3-го окремого полку спецпризначення Катерина Глондар отримуватиме 2 тис. гривень із заробітної плати кіровоградського міського голови.

Про це кореспонденту Першої електроної повідомила прес-секретар Андрія Райковича Інна Примак.

«Міський голова з цього місяця більшу частину своєї зарплати буде віддавати дружині кіровоградського спецпризначенця, який зараз перебуває у полоні у ворога. Іншу частину коштів традиційно будуть отримувати діти, які потребують коштів на лікування», – повідомила вона.

За словами Інни Примак дружина бійця наразі оформлює документи на отримання коштів. Отримувати допомогу від міського голови Катерина Глондар буде до того часу, поки її чоловіка старшину Сергія Глондаря не визволять з полону.

Читайте також: Дружини кіровоградських спецпризначенців, які протягом 1,5 року перебувають у полоні ДНР, хочуть зустрічі з Порошенком (ФОТО)

Нагадаємо, кадровий військовий 3-го окремого полку спецпризначення старшина Сергій Глондар вже понад 1,5 року перебуває в полоні бойовиків у місті Донецьк. Разом з ним у полоні перебуває ще один кіровоградський спецпризначенець – молодший сержант Олександр Коріньков.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар