Важливо

Депутати облради ліквідували Шостаківську школу-інтернат

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Депутати Кіровоградської обласної ради підтримали проект рішення Про ліквідацію Шостаківської загальноосвітньої  школи-інтернату.

Як проінформував директор департаменту освіти та науки облдержадміністрації Володимир Таборанський, у Шостаківській школі-інтернаті, яка знаходиться у Кіровоградському районі, фактично немає нормальних умов для утримання дітей.

“Це заклад, який фактично не має каналізації, проточної води, спортивної зали”, – розповів Володимир Петрович.

85 дітей, які навчалися у школі-інтернаті, переведуть до інших чотирьох закладів цього ж типу, зокрема до Новопразької школи-інтернату. Володимир Таборанський запевнив, що після ліквідації Шостаківської загальноосвітньої  школи-інтернату, автоматично змінюється розмір освітньої субвенції з державно бюджету на інші заклади. Тобто, діти, які перебувають у інших школах-інтернатах, і переведені з ліквідованої школи, отримають краще забезпечення

Поширити:

Залишити коментар:

коментар