Важливо

Кіровоградські комунальники, як і обіцяли, розпочали ремонт доріг (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградські комунальники дотримали слова, яке дали міському голові Андрію Райковичу, і 16 травня розпочали поточний ремонт доріг у Кіровограді. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби КМР.

Як повідомив начальник головного управління ЖКГ Олександр Хачатурян, дорожня техніка сьогодні, 16 травня, працювала на вулицях Євгена Тельнова, Ушакова і Юрія Краснокутського. Крім того, комунальники розпочали підготовку асфальтування тротуарів на вулицях Пушкіна і Верхній Биковській.

Андрій Райкович попередив керівників головного управління ЖКГ про впровадження жорсткого щоденного контролю за якістю виконання дорожніх робіт на усіх стадіях, від виготовлення асфальту до дотримання технології його укладки.

Доручення щоденно звітувати про хід виконання ремонтних робіт в обласному центрі він дав сьогодні під час виїздної наради з керівниками виконавчих органів міської ради.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар