Важливо

На Кіровоградщині перерахували майже 36 млн грн за користування водою та надрами

У Кіровоградській області нараховується 1688 платників рентної плати за спеціальне використання води, які за І квартал поточного року перерахували до бюджетів усіх рівнів 5 млн грн. Ця сума рівними частинами розподілена між державним та місцевими бюджетами.

Також протягом січня-березня Кіровоградськими платниками спрямовано до зведеного бюджету 30,8 млн грн рентної плати за користування надрами, у тому числі до державного бюджету перераховано 23 млн грн та до місцевих бюджетів – 7,8 млн. гривень. У нашому регіоні налічується 564 платника, які здійснюють сплату за користування надрами для видобування корисних копалин.

З метою забезпечення повного обліку платників рентної плати за користування надрами фахівці фіскальної служби проводять звірки переліків суб’єктів господарювання, яким видано спецдозволи на користування надрами та дозволи на спеціальне водокористування з переліком платників, які надають до органів ДФС податкові розрахунки.

Якщо протягом шести місяців суб’єкти господарювання не сплачують або платять рентну плату у неповному обсязі, вони можуть бути позбавлені дозволів на спеціальне водокористування та користування надрами для видобування корисних копалин.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар