Важливо

У Німеччині помер важкопоранений боєць 57-ої бригади (ФОТО)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

У Німеччині помер поранений у вересні під Зайцевим боєць кіровоградської 57-ї бригади Єгор Замета. Про це повідомив посол України в Німеччині Андрій Мельник, пише 112.ua.

“У великодню ніч пішла з життя свята людина – у клініці Шаріте помер наш військовий герой Єгор Замета”, – повідомляє посол.

Нагадаємо, Замета отримав поранення 5 вересня минулого року в с. Зайцеве Донецької обл., коли здавав зміну на блокпосту. Снайпер вистрілив бійцеві в живіт кулею зі зміщеним центром тяжіння, у результаті чого були пошкоджені всі внутрішні органи.

Місяць він пролежав у харківському госпіталі, а 6 жовтня літаком був доставлений у Київський військовий госпіталь у важкому стані. Йому провели більше 12 операцій, коли німецькі лікарі погодилися взяти Замету на лікування, але врятувати його життя не вдалося.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар