Важливо

На Кіровоградщині шукають майстерних педагогів

До 30 квітня триває подача заявок для участі у конкурсі на присудження обласної педагогічної премії імені В. О. Сухомлинського. Керівники установ, організацій, навчальних закладів, які висунули кандидатури на присудження педагогічної премії, персонально повинні подати секретарю конкурсної комісії подання, розгорнуту характеристику педагогічної, наукової, громадської діяльності, методичні розробки, підручники, винаходи, авторські твори, перелік публікацій.

Обласна педагогічна премія імені В.О.Сухомлинського (далі – педагогічна премія) присуджується щороку на конкурсній основі організаторам освіти, працівникам органів управління освітою, методичних установ, керівникам, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів, представникам громадських організацій за значні досягнення у розвитку освіти, творчій реалізації і розвитку педагогічних ідей В.О.Сухомлинського, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, за вагомі успіхи у професійній діяльності, у навчанні й вихованні молоді.

Висунення кандидатур на присудження педагогічної премії здійснюється прозоро, гласно за основним місцем роботи особи, у трудових колективах установ, організацій, навчальних закладів незалежно від типу і форми власності, а також громадськими організаціями. У разі висування кандидатур громадськими організаціями до документів додається експертна оцінка, надана методичними кабінетами управлінь освіти чи іншими закладами галузі освіти.

Не допускаються до участі в конкурсі:

особи, які входять до складу конкурсної комісії;

особи, яким уже присуджувалася дана педагогічна премія раніше.

Прийом документів на здобуття педагогічної премії триватиме до 30 квітня 2016 року за адресою: Департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації, площа Героїв Майдану, 1, Будинок рад, м. Кіровоград, 25022.

За довідками звертатись до секретаря конкурсної комісії Виноградової Наталії Валеріївни, тел. (0522) 24-03-39

Поширити:

Залишити коментар:

коментар