Важливо

Влада Кіровоградщини цього року забезпечить підвіз випускників на ЗНО

Цього року на Кіровоградщині працюватиме 43 пункти тестування ЗНО. Як повідомив директор департаменту освіти облдержадміністрації Володимир Таборанський, цього року для участі у ЗНО зареєструвалися 6 572 особи. З них 5030 – цьогорічні випускники  шкіл. Обов’язковими дисциплінами для випускників 2016 року є українська мова  та предмет на вибір – математика або історія.

Інші 1542 особи, що зареєструвалися для участі у ЗНО, – це випускники минулих років, оскільки у вищих навчальних закладах України приймають лише цьогорічні сертифікати.

Департамент освіти Кіровоградської ОДА співпрацює з поліцією, рятувальниками, лікарями, представниками районної та місцевої влади, щоб організувати роботу пунктів тестування відповідно до всіх вимог і стандартів. Зокрема, у поточному році місцева влада повинна забезпечити підвіз випускників до пунктів тестування.

Довідково 

У 2016 році для участі в тестуванні зареєстровано 267 172 особи. Найбільше осіб для проходження зовнішнього незалежного оцінювання зареєстровано в Дніпропетровській області – 21 595 осіб, місті Києві – 21 153 особи та Львівській області – 17 480 осіб, найменше – у Кіровоградській (6 572) і Луганській (4 331) областях.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар