Важливо

Кіровоград: три незаконні кіоски у черзі на демонтаж

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Кіровоградська влада продовжує демонстувати свої потуги у боротьбі з незаконно встановленими тимчасовими архітектурними формами, себто з торгівельними кіосками.

Так, управління містобудування та архітектури міської ради попереджає про примусовий демонтаж незаконно встановлених МАФів у Кіровограді. Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби міскради.

15 квітня 2016 року, відповідно до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 22.03.2016 р. № 187 «Про демонтаж тимчасових споруд»,  відбудеться демонтаж:

  • павільйону по вул. Вокзальній (вул. Жовтневої революції – напроти житлового будинку № 20/4) ФОП Джужук М.В.;
  • павільйону по просп. Університетському (біля центрального входу до обласної лікарні) – ФОП Кошмак Т.М.

А, 19 квітня 2016 року,  відповідно до рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 26.01.2016 р. № 42 «Про демонтаж тимчасових споруд», відбудеться примусовий демонтаж тимчасової споруди – павільйону «Сладкая лавка» по вул. Преображенській (напроти дитячої обласної лікарні) – ФОП Анікієць О.В.

Нагадаємо, 10 березня 2016 року міська влада, за допомоги комунальників, вже демонтували торговельний павільйон “Хот – дог” по вулиці Преображенській напроти дитячої обласної лікарні.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар