Важливо

Літні майданчики у центрі Кіровограда хочуть привести до єдиної архітектурної форми

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Літні майданчики, які розташовані біля закладів ресторанного типу по вул. Дворцовій та Архітектора Паученка хочуть привести до єдиного архітектурного вигляду.

Таку пропозицію на засіданні конкурсної комісії з питань погодження проектів та місць розташування відкритих літніх майданчиків для здійснення підприємницької діяльності надав заступник міського голови Олександр Грабенко.

“Давайте поспілкуємося з всіма цими підприємцями одночасно, і запропонуємо їм зробити один архітектурний вигляд літніх майданчиків”, – запропонував він. Тут же було визначено дату і час майбутньої наради – понеділок, 18 квітня, 11.00.

Заступник міського голови дав доручення зв’язатися з усіма підприємцями, які провадять свою діялність по вул Дворцовій та Архітектора Паученка і запросити їх на нараду.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар