Важливо

З другої спроби виконком таки погодився на підвищення тарифу на захоронення сміття (ДОКУМЕНТ)

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради з другої спроби підтримав проект рішення “Про встановлення ТОВ “КАТП-1128″ тарифів на послуги із захоронення побутових відходів”. Як ми повідомляли раніше, це питання не було підтримано, але наприкінці засідання члени виконкому повернулись до розгляду цього питання, і підтримали даний Проект.

Повернутись до цього питання запропонувала член виконкому Аліна Бегун. На її думку, з економічної точки зору, з тарифом, який не змінювався з 2008 року, підприємству функціонувати наразі неможливо.

Члени виконкому більшістю голосів підтримали рішення, яким збільшується плата за захоронення сміття.

Слідом за підвищенням ціни на захоронення слід очікувати і підвищення ціни за вивезення сміття для населення. Цю інформацію під час засідання виконкому підтвердив керівник ТОВ “Екостайл” – підприємства, яке займаєтся вивезенням сміття в місті Кіровограді. Степан Урбан повідомив, що наразі ведутся розрахунки, і наближчим часом вони ляжуть на стіл до чиновників міської влади.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар