Важливо

На Кіровоградщині даватимуть премію за розвиток освіти

Люблю писати про хороші, мотиваційні, цікаві історії. Пишу про людей, які хочуть і вміють робити важливі речі. Слідкую за оновленнями в сфері реформ і намагаюся писати про складне простими словами)
Контакт: Facebook Telegram

Оголошується конкурс на здобуття обласної педагогічної премії імені В. О. Сухомлинського.

Пише Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Обласна педагогічна премія імені В.О.Сухомлинського (далі – педагогічна премія) присуджується щороку на конкурсній основі організаторам освіти, працівникам органів управління освітою, методичних установ, керівникам, педагогічним, науково-педагогічним працівникам навчальних закладів, представникам громадських організацій за значні досягнення у розвитку освіти, творчій реалізації і розвитку педагогічних ідей В.О.Сухомлинського, впровадження досягнень психолого-педагогічної науки, передового педагогічного досвіду, за вагомі успіхи у професійній діяльності, у навчанні й вихованні молоді.

Висунення кандидатур на присудження педагогічної премії здійснюється прозоро, гласно за основним місцем роботи особи, у трудових колективах установ, організацій, навчальних закладів незалежно від типу і форми власності, а також громадськими організаціями. У разі висування кандидатур громадськими організаціями до документів додається експертна оцінка, надана методичними кабінетами управлінь освіти чи іншими закладами галузі освіти.

Керівники установ, організацій, навчальних закладів, які висунули кандидатури на присудження педагогічної премії, персонально, до 30 квітня 2016 року, подають секретарю конкурсної комісії подання, розгорнуту характеристику педагогічної, наукової, громадської діяльності, методичні розробки, підручники, винаходи, авторські твори, перелік публікацій тощо.

Не допускаються до участі в конкурсі:

особи, які входять до складу конкурсної комісії;

особи, яким уже присуджувалася дана педагогічна премія раніше.

Прийом документів на здобуття педагогічної премії триватиме до 30 квітня 2016 року за адресою:Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, вул. Дворцова, 32/29 м. Кіровоград 25022, Україна.

За довідками звертатись до секретаря конкурсної комісії Виноградової Наталі Валеріївни, тел. (0522) 24-03-39.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар