Важливо

Кіровоградські тепломережі випробовуватимуть на міцність

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

Відповідно до плану підготовки до опалювального періоду 2016/2017 року з 11 квітня 2016  року ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” розпочинає проведення гідравлічних випробувань на міцність і щільність теплових мереж.

Випробувальні зони теплових мереж розміщені в межах:

     Південного теплового району:

с. Гірниче, вулиці: Преображенська, Олександрійська, Кримська, Хабаровська, Родимцева,Покровська,Т.Кирпи (Тімірязєва), Робоча, Добровольського, Леваневського, Короленка, Белінського, Ю.Краснокутського (Куйбишева), Ціолковського, Олени Теліги (Тельмана), Пляжева, М.Левитського (Колгоспна), В.Нікітіна (Червонозорівська) , Миру,Севастопольська, Варшавська, Маланюка, Полтавська, А.Матвієнка (Башкирська), Архангельська (Червоногвардійська), Васнєцова, Михайлівська (Кірова), Кропивницького, пров Експериментальний, П.Бута ( пров.Будьоного), Кінний, Лісний , пл. Дружби народів,   б-р Студентський (пр. Комуністичний), пр.Університетський, Шатіла, Вокзальна (Жовтневої революції), Пожарського, Зінченка, Куроп’ятникова, Садова, Шумілова, Салганні піски, Верхньо-Пермська, 20 років міліції, Можайського, пров.Щербаковський, О.Волохова ( М.Донського), Кріпосний,

     Промислового теплового району:

Вулиці Академіка Тамма (Героїв Сталінграда), Героїв України (Героїв Сталінграда),  Комарова, Соборна (50 років Жовтня), Яновського, Андріївська, Вокзальна (Жовтневої Революції), Жадова, Попова, Ю.Коваленка (Конєва), С.Сєнчева (Повітрянофлотська), Родникова, Кільцева, Кузнєцова, Козакова, Райбульвар, Пацаєва, Волкова, Бєляєва, Є.Тельнова (пр. Правди), пр.Промисловий. Глинки, Миргородська, Сухумська, Бєляєва,  Ак. Корольова, Панфіловців, пр.Університетський.

Звертаємо увагу балансоутримувачів будинків – начальників ЖЕО,  голів ОЖБК, ОСББ!

З метою недопущення витоку води до приміщень будівель та споруд до початку випробувань місцеві системи теплоспоживання мають бути повністю та надійно відключені від теплових мереж шляхом встановлення заглушок, про що необхідно скласти відповідний акт та надати на адресу ДП ” Кіровоградтепло” ТОВ «ЦНТІ УНГА».

Власники підвальних та напівпідвальних приміщень, в яких або поруч з якими проходять теплові мережі, мають вжити заходів щодо збереження матеріальних цінностей у разі пошкодження теплових мереж.

На вулицях, де проходять теплові мережі, можуть виникнути пошкодження підземних трубопроводів з провалинами та викидом води на поверхню.

Будьте обережні, попереджуйте дітей про небезпеку. Не наближайтеся самі і не допускайте дітей до провалин і місць виходу води та повідомляйте про такі випадки аварійно – диспетчерську службу підприємства за телефонами: 56-52-78, 050-328-97-00

Адміністрація ДП “Кіровоградтепло” ТОВ “ЦНТІ УНГА” 

Поширити:

Залишити коментар:

коментар