Важливо

Кіровоградцям покажуть життя і біль без прикрас (АНОНС)

Світлана Листюк
Журналістка
Світлана Листюк
Журналістка

2 квітня у Кіровоградській обласній філармонії кіровоградцям презентують соціальний фотопроект «Життя без маски, біль без гриму». У фотографіях організатори, КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», покажуть прохання про допомогу паліативних пацієнтів.

Соціальний фотопроект направлений на привернення уваги суспільства до проблем людей з невиліковними хворобами. На виставці будуть представлені десять світлин та п’ять банерів з меседжами, які змушують задуматися над проблемами у паліативній медицині.

Читайте також: Більшість кіровоградців не знають нічого про паліативну медицину (ВІДЕООПИТУВАННЯ)

– Наша організація звертає увагу на три кроки, які покращать життя паліативних пацієнтів на Кіровоградщині. Це – призначення знеболення за світовими стандартами, створення соціальної допомоги паліативного догляду вдома, відкриття хоспісів та паліативних відділень. Наразі ми проводимо моніторинг щодо вивчення проблем паліативної медицини. Останнє наше відеоопитування показало, що із тридцяти кіровоградців лише троє можуть пояснити, що таке хоспіс і хто такі паліативні пацієнти. Ми прагнемо привернути увагу до всебічної допомоги хворим. Кожен з нас може стати милосерднішим і допомогти людям, які живуть з невиліковними хворобами, – розповідає представник Кіровоградської мережі ЛЖВ Вікторія Семененко.

Прес-служба КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД»

Поширити:

Залишити коментар:

коментар