Важливо

“Європейський вибір” кіровоградців розвалюється

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Із депутатської групи “Європейський вибір” у Кіровоградській міськраді вийшли 2 партії – “Самопоміч” та “Свобода”. Про це сьогодні, 30 березня, на початку четвертого засідання другої сесії міськради повідомив Андрій Райкович, передає кореспондент Першої електронної газети.

До депутатської групи “Європейський вибір” входили 8 осіб: Рафаел Санасарян, Михайло Демченко, Сергій Бойко (Радикальна Партія Олега Ляшка), Сергій Капітонов, Геннадій Маламен (ВО “Свобода”), Віталій Пінчук, Володимир Смірнов, Олександр Артюх  (об’єднання “Самопоміч”).

Ймовірніше, розпад депгрупи пов’язаний з учорашніми подіями.

Нагадаємо, вчора депутати звільнили з посади секретаря міськради від “Самопомочі” Володимира Смірнова та обрали на його місце “радикала” Сергія Бойко.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар