Важливо

У Кіровограді з’явився ще один проблемний гуртожиток

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Новенська селищна рада відмовляється брати на баланс гуртожиток по вулиці Металургів, 21. Гуртожиток належить “Кіровоградлітмаш”. Про це сьогодні, 30 березня, оголосили перед початком сесії Кіровоградської міскради мешканці с. Нове, передає кореспондент Першої електронної газети.

“Власник гуртожитку В’ячеслав Шамілов написав заяву у сільську раду про те, що добровільно передає будинок у власність селищної ради. Але Новенська рада з невідомих причин відмовляється брати гуртожиток на баланс. “Обленерго” вимкнуло нам світло. Без електроенергії ми живемо вже 10 днів. А у нас і дітки маленькі, і старенькі там мешкають… І за комунальні послуги ми платимо справно. Допоможіть, будь ласка, шановні депутати вирішити це питання”,- звернулася до депкорпусу мешканка новенського гуртожитку Катерина Полякова.

Міський голова Андрій Райкович пообіцяв найближчим часом розібратися з даним питанням.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар