Важливо

На Кіровоградщині від ускладнень грипу померли ще двоє осіб

За минулий тиждень на Кіровоградщині було зареєстровано 2 летальних випадки від грипу А. Померли жінка 1968 року народження та чоловік 1973 року народження, які відносились до групи медичного ризику ускладнень від грипу – мали хронічні захворювання (гіпертонічна хвороба, ожиріння) та були нещеплені проти грипу. Таким чином, станом на 23 березня 2016 року з початку епідсезону 2015-2016 років, в області зареєстровано 13 смертельних випадків від ускладнень грипу серед дорослих.

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією Головного управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області.

В області, як і в Україні, в структурі захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції знижується кількість хворих з грипоподібними та тяжкими гострими респіраторними інфекціями.

За минулий тиждень за результатами досліджень вірусологічної лабораторії ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» у хворих на ГРВІ виявляли переважно антигени вірусу парагрипу. Антигени вірусів грипу А були виділені від померлих від ускладнень після перенесеного грипу.

Епідемічна ситуація з ГРВІ залишається напруженою в Кіровоградському районі, де спостерігається перевищення рівня епідпорогу більше ніж на 50%. Обласний показник захворюваності за тиждень склав 38,58 випадків на 10 тисяч населення, що нижче рівня епідпорогу на 39% (епідпоріг для 11 тижня – 63,91).  Всього за тиждень на ГРВІ захворіло 3757 осіб, з них 72% діти – 2707. До лікарень області госпіталізовано 299 хворих, з них 228 дітей. В області продовжується моніторинг кількості хворих дітей у школах та дитячих садках з метою оперативного реагування на можливі ускладнення епідситуації з ГРВІ у дитячих колективах. Критичних рівнів захворюваності серед дітей зареєстровано не було, навчально-виховний процес у навчальних закладах не призупиняли.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар