Важливо

Сергій Кузьменко пообіцяв підвищити зарплати і вивести їх з тіні

У контексті доповіді про показники розвитку територій, голова Кіровоградської ОДА Сергій Кузьменко повідомив, що в обласному бюджеті Кіровоградщини є можливість підвищити заробітну плату жителям області. Про це повідомляє сайт КОДА.

“У результаті прийнятого державного бюджету ми отримали унікальну можливість підвищити заробітну плату, адже навантаження на фонд заробітної плати зменшився вдвічі. І ми домовлялись на початку року використовувати цей аргумент у розмові із підприємцями про підвищення заробітних плат. Не тільки з 1 травня на 6% у бюджетній сфері. А й на активних підприємствах, які займаються виробництвом, які реально отримали зменшення фінансового навантаження на свої підприємства”, повідомив Кузьменко.

Сергій Кузьменко також зауважив, що чекає на аналіз фіскальної служби як прийняті зміни відобразились на заробітних платах за І квартал поточного року, за результати цього аналізу буде проведена нарада із підприємцями, товаровиробниками щодо підвищення доходів їхніх працівників.

Прокоментував Сергій Кузьменко і завдання з детінізації заробітних плат.

“Раніше ми говорили, що заробітні плати в тіні, тому що податки високі. Тепер податки на заробітні плати одні з найнижчих. А Кіровоградщина за рівнем заробітних плат займає одні з гірших позицій в країні. Ми звикли це пояснювати великою кількістю працівників у бюджетній сфері, малорозвиненою промисловістю і банківською сферою. Але сьогодні ми маємо можливість працювати над тим, щоб динаміка підвищення заробітних плат зберігалась в сільському господарстві, щоб була вона в торгівлі, будівництві, і в промисловості з видобувною галуззю”, – наголосив голова ОДА.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар