Важливо

У Кіровограді почали шукати місце для кафедрального собору УПЦ Київського Патріархату

Дмитро Васильєв
Громадський транспорт, житлово-комунальне господарство, торговельні кіоски, інфраструктура міста, державні закупівлі, спорт, місцева політика, - це перелік тем, на які я, як журналіст, звертаю особливу увагу. Але цей перелік не є вичерпним! Для мене важливо усе, що хвилює наших читачів і потребує висвітлення.
Контакт: Facebook Telegram

Вчора, 15 березня, міський голова Андрій Райкович зустрівся з єпископом Кіровоградським і Голованівським Марком. Владика звернувся до міського голови з проханням виділити землю під будівництво Кафедрального Собору Української православної церкви Київського Патріархату. 

Про це повідомляє Перша електронна газета за інформацією від прес-служби Кіровоградської міськради.

– Ви вже третій міський голова, до якого ми звертаємося, – відзначив Владика Марк. – Є велике бажання  збудувати в обласному центрі Кафедральний Собор Київського Патріархату. Проте ніхто з попередніх очільників міста допомогти нам у цьому не зміг.

У свою чергу, Андрій Райкович запевнив, що візьме питання під особистий контроль.

– Я надам доручення профільному заступнику, аби він проаналізував наявні у місті земельні ділянки, та надав інформацію про те, які з них вільні. Коли ця робота буде виконана, ми зустрінемося знову, і я прозвітую вам про її результати. Я певен, що разом ми знайдемо належне місце у Кіровограді, де можна буде збудувати  Кафедральний Собор Київського Патріархату, – запевнив міський голова.

Поширити:

Залишити коментар:

коментар